האם כדאי לבנות במכולות?

לבניה במכולות יש הגיון כלכלי, שיקול אקולוגי, ואפשרות לדיור בר השגה לציבור נרחב, צעיר, פתוח לחידושים ובעל מודעות סביבתית. לאחרונה פנתה אלי אדריכלית ידועה, נושאת תארים מרשימים ועטורה בפרסים בינ"ל. "אני מציעה לך להקים יחד מרכז המחשה לבניה במכולות. אני אתכנן אותו, אתה תבנה ויחד נקים מערך הדרכה והמחשה לבניה ירוקה במכולות".

קרא עוד
ממ"ד וממ"מ

היותו שטח קטן ואטום יוצר במהירות מצב של חוסר אוויר, לחות וחום. לשם כך מומלץ לשלב בממד מיזוג אוויר על מנת לאפשר שהייה לאורך זמן בממד. לשם כך מומלץ להתקין מזגן עילי המאפשר הפעלה גם כאשר הממד נדרש להיות אטום. לחברת מרקטינג פלוס נסיון רב בתכנון וביצוע של התקנת מזגנים בממדים.

קרא עוד
מבנים ניידים / יבילים פשוט יעיל וזול!

רוצים להרחיב את הבית? רוצים לבנות לילדים יחידת דיור בחצר? רוצים להוסיף עוד מחסן קטן לעסק? מבנים יבילים הם הפיתרון ב"ה" הידיעה עבור כל אחד ואחד מכם. זהו פיתרון שקט, נקי, זול, ידידותי לסביבה, אמין ובטוח. "מבנים יבילים" אם הצירוף עדיין לא נשמע לכם מוכר זה בגלל שאתם חיים בארץ. בארה"ב זו שיטת הבניה הנפוצה ביותר וגם באירופא למדו מזמן אודות נפלאות השיטה.

קרא עוד
יתרונות ייצור מבנה נייד לכל מטרה

אם מדובר במבנה למגורים ואו ציבורי (גני ילדים, בית כנסת, כיתות לימוד או לבניה כל דבר אחר, ניתן לבנות אותו בשיטות הטכנולוגיה המתקדמות בעולם. שיטות אלה עשו מהפכה בבניית בתים ומבנים יבילים שונים. מצב זה של טכנולוגית בנייה עבור מבנים ניידים משנה את שוק הבנייה, ורבים מעדיפים כיום את סוג הבנייה הזה על פני השיטה הרגילה והישנה.

קרא עוד