מבנים ניידים

ייצור מבנים ניידים לסוגיהם בהזמנה לדרישת הלקוח

חברת עופר הקטן מביאה לישראל את מהפכת שיטות הבניה המתקדמות בתכנון וייצור של בתים ומבנים יבילים לסוגיהם הנבנים בבניה מהירה.
החברה מציבה סטנדרט חדש בתחום הבניה המתקדמת בישראל תוך שימוש בטכנלוגיות, המתקדמות ביותר.

לצפייה בפרטים נוספים הקישו כאן

הבניה המתקדמת:

הקדמה טכנולוגית העולמית בענף הבניה בכלל ובחברתנו בפרט, הביאה למצב בו קיימת כיום אלטרנטיבה העדיפה ללא ספק על שיטת הקונבנציונאלית.

יתרונות שיטת הבניה של עופר הקטן , כדלהלן:

  • קיצור משמעותי בזמן בניית המבנה - לדוגמה - החברה מתחייבת לבנות בית פרטי בגודל של כ-130 מ"ר כ-60 יום

  • הפחתה משמעותית בעלויות הבניה עד כדי אפשרות לחסכון של כ-25% מעלויות הבניה.

  • גמישות תכנונית מקסימאלית ואפשרות לשינויים בצורת המבנה בכל זמן נתון.

  • ביצוע רב הבניה והעבודה במפעלי החברה תוך ספיגת הלכלוך והרעשים.

  • הצבת המבנה בשטח הלקוח השלמתו ומסירתו בתוך כ-10 ימים.

  • שימוש בחומרים מתקדמים המביאים לדיוק מקסימאלי בביצוע ורמת גימור מעולה.

  • אין צורך לדאוג לריקבונות ואו לנזקי מכרסמים למיניהם (בניגוד מוחלט לבתי עץ).

  • יציבות מבנית מקסמאלית נגד רעידות אדמה ועמידות בפני אש בהתאם לתקן 931.

  • אפשרות תחזוק רבות ומגוונות ובעלות מופחתת משמעותית.

  • חברתנו מאפשרת ריכוז מקסימאלי של כל האלמנטים הנדרשים החל מתכנון בשלבים מוקדמים ועד למסירה תוך בקרה ופיקוח מלאים.

המבנים שאנו מייצרים מבוססים על שלדת פלדה, טכנולוגיית הבנייה המתקדמת בחברתנו מאפשרת לנו להתאים את "המפרט הטכני" וחתכי קירות המבנה והבתים, לצרכי ודרישות הלקוח ובהתאמה מלאה לאופי המבנה ויעודו.

תכנון ורישוי:
באמצעות חברתנו ניתן להסתייע באדריכלים ומהנדסים אשר מעניקים פתרונות תכנוניים והנדסיים למבנים הנבנים על ידנו תוך ליווי מלא לכל אורך הליך הרישוי וקבלת היתרי הבנייה.

ביסוס המבנה:
בהתאם להנחיותו של יועץ קרקע מוסמך מבצעת החברה הכנה לצורך ביסוס המבנה בשטח הלקוח על ידי כלונסאות ובסיסי בטון לפי התקנים הנדרשים.

שלדת המבנה:
שלד המבנה עשוי מפלדה ופרופילים מקצועיים על פי התקנים המחמירים ביותר ובהתאם לאישורי מהנדס החברה.מה שמבטיח יציבות וחוזקה מקסימאליים ועמידות בפני רעידות אדמה.

רצפת המבנה:
רצפת המבנה עשויה מבטון יצוק על גבי קורות פלדה. רצפת המבנה מחופה על פי דרישת הלקוח. אפשרות לבטון מוחלק, גרניט פורצלן, פרקט שיש ועוד ועוד.

קירות המבנה:
קירות המבנה של חברתנו בנויים מתשלובת של חומרים מתקדמים אשר גרמו לכך שחתך הקיר של החברה הינו מהגבוה בישראל קיימים מגוון רחב בין הבולטים והמתקדמים ביותר, כדלהלן:

אפשרות א'
חתך חוץ עשוי מ-לוח ביטון מתועש ("אקווה פאנל")של חברת KNAUF הגרמנית, בין פרופילי הפלדה מולבש חומר בידוד מסוג "צמר סלעים" המבטיח כי הקירות מבודדי רעש ובעלי בידוד טרמי ואקוסטי מושלמים, קיר הפנים עשוי מלוחות גבס דו כרומיים המקנים למבנה בידוד נוסף, איכות ומראה מושלמים.

אפשרות ב'
בלוק מתועש "קירטונג" תאי מלא בעוביים שונים תוצרת  "איטונג". קיר המאופיין בהתנגדויות טרמיות ואקוסטיות גבוהות עמידות אש גבוהה, יכולת נשיאת משקל וחוזק גבוהים. צידו הפנימי של הבלוק מחופה בלוח גבס וצד החוץ מקבל גמר של חיפוי בסיס וטיח אקרילי.

חיפוי דפנות (חוץ) המבנה:
על כל אחת מהחלופות המוצעות מוסיפה החברה טייח סלע אשר יוצר שכבת מגן דוחה מים ועמידה בפני אש לפי ת"י 921. אפשרויות לגמר חיצוני מגוון כגון "שליכט צבעוני", עץ, אבן וכו'.

גג המבנה:
גג המבנה מבוצע במפעל החברה ואו באתר הלקוח בהתאם לסוגו. באפשרות הלקוח לבחור בין גג רעפים / גג פלדה שטוח ואו סמוי, גג המבנה הוא אטום ומבודד עם כתב אחריות מפני נזילות מים.

בדבר פרטים נוספים ניתן ליצור קשר באמצעות האתר "צור קשר" ו/או טלפונית
052-7.000.000 ונשוב בהקדם.