מבנים יד שניה

 חפש
  מבנים ניידים / יבילים פשוט יעיל וזול

  
דף הבית >> תחומי פעילות >> מאמרים מבנים יבילים >> מבנים ניידים / יבילים פשוט יעיל וזול

מבנים יבילים - פשוט פשוט פשוט

 

כותב: asi

רוצים להרחיב את הבית? רוצים לבנות לילדים יחידת דיור בחצר? רוצים להוסיף עוד מחסן קטן לעסק? מבנים יבילים הם הפיתרון  ב"ה" הידיעה עבור כל אחד ואחד מכם. זהו פיתרון שקט, נקי, זול, ידידותי לסביבה, אמין ובטוח. "מבנים יבילים" אם הצירוף עדיין לא נשמע לכם מוכר זה בגלל שאתם חיים בארץ. בארה"ב זו שיטת הבניה הנפוצה ביותר וגם באירופא למדו מזמן אודות נפלאות השיטה.

 

מבנים יבילים או מבנים תעשייתיים הם חלקי בניה המיוצרים במפעלים. במקום הבטון המשמש אותנו לבנייה פרטית וציבורית, מבנים יבילים מיוצרים במפעלים יחידות יחידות. ניתן לעשות שימוש בכל חומר תעשייתי עמיד: זכוכית, עץ, אלומיניות, פורמייקה ואפילו פלסטיק. את היחידות המיוצרות במפעל, על ידי מכונות חדשניות, תחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר בייצור, מביאים לשטח ושם מרכיבים את היחידות עד להשלמת המבנה. זה נשמע כמו משחק ילדים והאמת היא שבהשוואה לתהליך הבניה המסורתי בארץ - מבנים יבילים הם אכן משחק ילדים.

 

הפער בעלויות הבניה הוא פער של עשרות אחוזים ואם אתם שואלים את עצמכם מדוע אז הינה חלק מהתשובות:

 

מבנים יבילים מיוצרים במפעלים תעשייתיים ולכן יש חיסכון אדיר בשעות עבודה של פועלי בניין.

- מיוצרים תחת קורת גג אחת במפעל סגור כך שכל התנאים המשתנים (של מזג אוויר לדוגמא) המערכבים תהליך בניה מסורתית אינם משפיעים.

- בייצור חלקים לבניה התעשייתית יש פחות סיכונים של טעויות אנוש ופגיעות ופציעות בשטח בקרב עובדים והחיסכון בעלויות הביטוח הן משמעותיות.

 

מבנים יבילים  כבר תפסו מקום של כבוד בתכניות הבניה העתידיות בישראל, בעיקר בבניה הפרטית ובבניית יחידות נופש. מצוקת הדיור בארץ, התייקרות הנדלן ועלויות הבניה היקרות הובילו את הציבור להבין שכדאי לבחון אלטרנטיבות נוספות לפיתרונות בניה. מבנים יבילים מוכרים היטב למי שביקר בארה"ב וראה כמה קל ופשוט זה לבנות תוספת לבית ואפילו יחידת דיור שלמה בתוך ימים ספורים. תוסיפו לכך הוזלה משמעותית בעלויות ואת היתרון הנוסף של בניה אקולוגית (ידידותית לסביבה) ותקבלו נוסחה מנצחת לבניה עתידית - מבנים יבילים.

/article/107173/מבנים-יבילים-פשוט-פשוט-פשוט

קרדיט המחבר

 

 

בניה מתועשת 

   עופר הקטן  -  ייצור  | שיווק |  מכירה | השכרה | קרוואנים ומבנים יבילים  © כל הזכוי ותשמורות  email: 7@7000000.org        טל' 052-7.000.000  
שתפו חברים   


מבנים ניידים
|  מבנה נייד |  קרוואנים למכירה |  מבנים למכירה